ÖVRIGT / Diverse / Tevagn 9952037
*
nr 995 2037
Tevagn
Teak, längd: 72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:09:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 23:27:00
1
400 kr
12/11 00:14:48
2
350 kr
12/11 00:14:48
1
400 kr (Budbetjänt)
12/11 00:15:02
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21
-
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:38
-
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:53
-
6114 Ljusbricka
metall. Diameter: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:05
*
Tevagn
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2037
Tevagn
Teak, längd: 72 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 23:27:00 | 1 | 400 kr |
12/11 00:14:48 | 2 | 350 kr |
12/11 00:14:48 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
12/11 00:15:02 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52 -
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21 -
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:38 -
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:53 -
6114 Ljusbricka
metall. Diameter: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:05